İADE MERKEZİ

İade Şartlarımız Kapsamındaysanız Paketinizi İade Edebilirsiniz

İade Sistemi

İadeleriniz, aşağıdaki şartların uygun olması durumunda gerçekleştirilir. İade seçeneklerinin kötüye kullanımını engellemek amacıyla iade yapılırken %25 iade kesintisi yapılır ve geri kalan tutar müşterinin hesabına iade edilir. Ücret iade süresi 7-14 gün içerisindedir.

ŞARTLAR
-İadeleriniz, sipariş tarihinizden en fazla 24 saat içerisinde, iade şartları uygunluğu (Yayının hiç açılmamış olması, yayın açılmış olsa da o anda sebepsiz gerekçelerle yayın verilemiyor olması) durumunda yapılır. 24 Saati geçmiş siparişlerde iade gerçekleştirilemez.
-Maç günleri satın alınan üyelikler, gerekçe ne olursa olsun iade edilemez.
-Üyelik bilgilerini bilinçli dağıtan, bir hesaptan birden fazla yerde seyretmeye çalışan üyelerin hesapları durdurulur ve ücret iadesi yapılmaz.
-Üyelik bilgileri (Kullanıcı adı ve Şifre) üyenin kendi sorumluluğundadır. Kullanıcı adı ve şifre tarafımızdan belirlenir ve üye talebi doğrultusunda şifre değiştirilebilir. Başkaları tarafından ele geçilmesi ve kullanılamaması üyenin kendi sorumluluğundadır.
– Satın alınan üyelik bilgilerini paylaşma, dağıtma ve bu yayını kendisinin gibi gösterme durumlarında iade yapılamaz.
– Yayın alma sorunu eğer müşterinin internet, cihaz vb. yetersizliği/sorunları sebebiyle var ise iade yapılmaz.
– Aynı anda birden fazla cihazda üyeliği açmayı denediğinizde sistem otomatik olarak kötüye kullanım tespiti yaptığı için paketiniz süresiz kapatılır ve iadesi gerçekleşmez.
-Test paketleri iade edilemez.
Tüm şartlar uygun ise iade yapmak için Destek Merkezi bölümünden talebinizi iletebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılarak işleminiz gerçekleştirilecektir.

ÜCRETSİZ TEST PAKETİ OLUŞTUR
TEST PAKETİ OLUŞTUR