IPTV Hakkında Bilgiler

IPTV Hakkında Detaylı Tüm Bilgiler

IPTV Yayınlarımızı Test Edebilir Misiniz?
Elbette. Yayınlarımızı 3 saat boyunca ücretsiz olarak test edebilirsiniz. Kötüye kullanımı engellemek için 3 saatten fazla test vermiyoruz. Ayrıca, yoğun test talebi gelen maç saatlerinde de test paketi vermiyoruz. Ücretsiz test paketinizi oluşturmak için Test Et sayfamızı kullanabilirsiniz. E-Posta adresinizi yazdığınızda, e-posta adresinize bir onay mesajı gönderilecektir. Onay mesajını tıkladığınızda ücretsiz test paketiniz oluşturulacak ve bilgileriniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Hangi Ödeme Yöntemlerini Kabul Ediyoruz?
IPTVHDTR web sitemiz üzerinden, 3D Secure güvenli ödeme alt yapısı kullanarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden kredi kartı, banka kartı ve kripto paralar (Bitcoin, Litecoin vb) ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sonrası otomatik aktivasyon sistemi kullandığımız için havale vb diğer yöntemler ile ödeme kabul etmiyoruz.

Satın Aldığınızda Teslim Süreci Nasıl İşliyor?
Seçtiğiniz paketin altında bulunan "Satın Al" butonuna tıkladığınızda ödeme sayfamız açılacaktır. Açılan sayfamızdan ödemenizi tamamladığınızda paketiniz oluşturulacak ve bilgileriniz anında e-posta adresinize gönderilecektir. 7 Gün 24 Saat otomatik olarak paketinizi satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Müşteri Bilgilerinin Gizliliği Prensiplerimiz Neler?
IPTVHDTR, gizliliğinize önem vererek hareket etmektedir. Müşterilerimizin hiçbir bilgisi 3. şahıslar veya kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Server bilgisayarımız kendi veri merkezimizde bulunduğu için ve özel güvenlik duvarı yazılımlarımız kullanıldığından dolayı dışarıdan hiçbir şekilde erişim mümkün değildir. Server bilgisayarlarımızda hiçbir kişisel bilginiz tutulmamaktadır.

Garanti Ve İade Seçeneklerimiz Nelerdir?
Paketlerimizin, satın aldığınız süre boyunca %98 kesintisiz yayın verme garantisi bulunmaktadır. Paketlerimiz için iade seçeneği mevcuttur ancak bunun için bazı şartlarımız var. Bunlar için İade Merkezi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ TEST PAKETİ OLUŞTUR
TEST PAKETİ OLUŞTUR